מי אנחנו

חברת גילרו נוסדה בירושלים בשנת 1950 ע"י חברי משפחת גלברד שעלו לישראל מיד לאחר מלחמת העולם השנייה. רעיון האפייה לא היה רחוק מהם שכן המשפחה עוד החלה לעסוק בתחום במשך מספר דורות עוד בהיותה חלק מהקהילה היהודית של פולין.

גילרו התפתחה במהלך השנים ע"י השקעה אינטנסיבית בפיתוח, ציוד חדש וטכנולוגיה חדישה למפעל.

מעטים מפעלי המזון בעולם שיכולים להציע רמה כה גבוהה של ייצור בטכנולוגיה החדישה ביותר הקיימת  בשוק.
במפעל ישנם כיום 17 קווי ייצור שונים האחראים על ייצור של גביעי גלידה בסוגים וגדלים שונים, מוצרי וופל ממולאים בקרם ומגוון רחב של מוצרים המשמשים לקישוטי עוגות.

רצפת הייצור הנה אוטומטית וממוחשבת לחלוטין וחומרי הגלם נעים במפעל ללא מגע של יד אדם.

גביעי הגלידה מיוצרים ומשווקים בכמה ערוצים שונים:

גביעים לתעשיית הגלידה עבור חברות כמו נסטלה, יוניליבר ועוד.

גביעים לגלידריות

(גילרו מייצרת ומספקת את מרבית גביעי הגלידה עבור שוק הגלידריות בארץ) ולנקודות מכירה של גלידה במסעדות דוגמת מקדונלד'ס, בורגר קינג, בורגר ראנץ' ועוד.

גביעים לצריכה ביתית הנמכרים ברשתות השיווק ובמרכולים, גביעים אלה מיוצרים במותג הבית הנקרא "עלמה" או במוצגים פרטיים דוגמת אוסם, שופרסל, מגה ועוד.

מוצרי הוופל של גילרו מיוצרים בעלה וופל קלאסי (מאפיין את רוב המוצרים הקיימים בשוק) או בעלה וופל בלגי שהנו פיתוח בלעדי לחברת גילרו, עלה עבה בעל תבנית עמוקה המיועד לקהל המעדיף את הפריכות והדומיננטיות של עלה הוופל.

במהלך השנים השקיעה גילרו משאבים רבים בפיתוח מחלקה שתשלב אלמנטים של בריאות לכל מוצריה. כיום אנו בגילרו מציעים את כל מוצרינו בגרסאות שונות של ללא גלוטן, ללא סוכר, אורגני וכמובן ללא חלב.

בחודש יוני שנת 2006 רכשה גילרו חברה עצמאית שנקראה עוגרפיקס ולה קונספט מיוחד בתחום קישוטי העוגות. חברת עוגרפיקס הציגה לשוק העולמי פיתוח ישראלי של דפים מיוחדים העשויים עמילן וסוכר אשר בשילוב עם דיו אכיל, גם כן בייצור עוגרפיקס, ניתן להדפיס כל דבר כאילו היה מדובר בהדפסה ממוחשבת רגילה.

החברה החדשה שולבה מיד בפעילות המפעל והשדרוג שנוצר בין ייצור מודרני בטכנולוגיה גבוהה של גילרו ופטנט ייחודי של

עוגרפיקס יצר מוצר ייחודי ופופולארי בתחום העוגות וקישוטי העוגות בכל העולם. בגיוון המוצרים שמציעה המחלקה החדשה ניתן למצוא דפי סוכר להדפסה במידות שונות, מחסניות דיו אכיל, דפי שומן מיוחדים להדפסה על שוקולד, דפים חתוכים בצורות שונות ודפים מודפסים עם דמויות טלוויזוניות פופולאריות הנמכרים ברשתות השיווק לאופה הביתי.

מוצרי החברה:

מוצרי החברה כולם ידועים בטעמם הנפלא ואיכות בלתי מתפשרת. כל המוצרים הם כשרים בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית ירושלים. מחלקות המפעל מנוהלות ללא דופי ומספקות סחורה טרייה ובזמן בכל מהלך השנה. המפעל עובד לפי סטנדרטים של בקרת איכות הטובים בעולם ומאושר לפי: HACCP, ISO & GMP.

גילרו הנה חברה באיגוד יצרני המותגים הפרטיים הבינלאומי ומייצרת מוצרי מותג פרטי למרבית חברות המזון בישראל ולחברות מזון נבחרות בעולם. פעילות הייצוא של המפעל נמצאת בגידול מתמיד בשנים האחרונות ומוצרי החברה נמכרים במרבית השווקים הגדולים בעולם.